Reklama

Przyjechał pijany na policję!

20/06/2018 16:25

Przyjechał rowerem pijany na policję

Mężczyzna zgłosić się miał na dozór. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Okazało się, że ma on 1,6 promila alkoholu we krwi. Policjanci z Komendy Powiatowej w Wołowie zauważyli zataczającego się rowerzystę, który podjechał pod jednostkę - jak się okazało - na dozór zarządzony przez prokuratora. Dzielnicowy wyczuł od przybyłego woń alkoholu. Po zbadaniu go alkomatem okazało się, że ma ponad 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dostał 500 zł mandatu.

e-gazeta!

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości