Wołów pobił ubiegłoroczny rekord podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
-Wspólnymi siłami, w tym roku zebraliśmy rekordową kwotę deklarowaną 79 919.62 zł - informują organizatorzy wołowskiego sztabu WOŚP. - Chcielibyśmy Wam podziękować, bo gdyby nie Wasze wpłaty, nie udałoby się nam tego osiągnąć! Czas podsumowań odbędzie się już za kilka dni, a teraz pozwólcie, że troszkę odpoczniemy, zregenerujemy siły i wrócimy do Was!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze