Reklama

Rekordzista - 2.5 promila!

12/09/2018 17:25
Rekordzista - 2,5 promila! Wsiadając do pojazdu w stanie nietrzeźwym, narażasz nie tylko swoje życie, ale i osoby postronne. Funkcjonariusze na naszych drogach zatrzymali w ostatnim czasie trzy osoby będące pod wpływem alkoholu. Pierwszą z nich okazała się 36-letnia kobieta. Badanie alkomatem ujawniło, że w wydychanym powietrzu miała prawie 2 promile alkoholu. Zatrzymano jej prawo jazdy. Kolejnymi zatrzymanymi byli dwaj mężczyźni poruszający się w stanie nietrzeźwym po ulicach Wołowa motorowerami. 40- i 41-latek mieli 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Wszyscy odpowiedzą teraz przed sądem. Oprócz tego, podczas przeprowadzanych kontroli policjanci ujawnili 4 pijanych rowerzystów. Rekordzista – 57-letni mężczyzna posiadał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Za poruszanie się rowerem pod wpływem alkoholu grozi mandat karny w wysokości 500 złotych

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości