Reklama

Ruszyły szczepienia pracowników szpitala

05/01/2021 15:39

Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie rozpoczęło szczepienia personelu medycznego przeciwko COVID-19.

Wczoraj zaszczepiono 30 osób. W pierwszej kolejności szczepieni są pracownicy szpitala covidowego, następnie zostaną zaszczepieni pozostali pracownicy służby zdrowia z terenu powiatu wołowskiego. Na zdjęciu jeden z pierwszych zaszczepionych - koordynator ds. medycznych Powiatowego Centrum Medycznego, doktor Artur Sołtysik. Proces rejestracji powszechnych szczepień przeciwko COVID-19 rozpocznie się 15 stycznia 2021 r.

/źródło: Brzeg Dolny/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości