Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie rozpoczęło szczepienia personelu medycznego przeciwko COVID-19.
Wczoraj zaszczepiono 30 osób. W pierwszej kolejności szczepieni są pracownicy szpitala covidowego, następnie zostaną zaszczepieni pozostali pracownicy służby zdrowia z terenu powiatu wołowskiego. Na zdjęciu jeden z pierwszych zaszczepionych - koordynator ds. medycznych Powiatowego Centrum Medycznego, doktor Artur Sołtysik.
Proces rejestracji powszechnych szczepień przeciwko COVID-19 rozpocznie się 15 stycznia 2021 r.
Komentarze