Reklama

Ścieki odprowadzali do rowów. Dostali mandaty

20/09/2022 08:31

Współpraca wołowskich policjantów z urzędnikami z Gminy Wołów w zakresie rozpoznania odprowadzania zgodnie z przepisami nieczystości ciekłych, zakończyła się sześcioma mandatami.

- Obowiązkiem właścicieli nieruchomości jest m.in. odprowadzanie nieczystości ciekłych w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami - przypomina Tomasz Nowak z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie. - Jak okazało się w trakcie prowadzonych działań, wielu z mieszkańców gminy Wołów nieczystości ciekłe odprowadza np. do rowów melioracyjnych lub bezpośrednio do gruntu.

- Spore zdziwienie wśród mieszkańców wywołała obecność urzędników i policjantów - mówi funkcjonariusz. - Nie wszyscy z nich zdawali sobie sprawę z grożących im kar. Wspólne kontrole wołowskich policjantów z urzędnikami, zakończyły się sześcioma mandatami karnymi.

Reklama

Policja zapowiada kolejne kontrole.

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dmytro - niezalogowany 2022-09-22 12:40:12

    Zaczyna się szukanie pieniędzy przez powiat ??? Tylko dlaczego jak zawsze ci najbiedniejsi ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości