Służba zdrowia dostanie podwyżki!
Związki zawodowe pracowników rtg, laboratorium, fizjoterapii i rehabilitacji zakończyły spór zbiorowy z Powiatowym Centrum Medycznym.
W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że spór został zwieszony, a rozmowy toczyły się o jego zakończeniu jeszcze w poniedziałek, 26 marca. Ostatecznie strony doszły do porozumienia. Jak przekazała na sesji Rady Powiatu, Ilona Zmarlak, zarząd zobowiązał się wyrównać wynagrodzenia zasadnicze, bo pomiędzy personelem były ogromne różnice.
Komentarze