Reklama

Służba zdrowia dostanie podwyżki!

04/04/2018 20:34
Służba zdrowia dostanie podwyżki! Związki zawodowe pracowników rtg, laboratorium, fizjoterapii i rehabilitacji zakończyły spór zbiorowy z Powiatowym Centrum Medycznym. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że spór został zwieszony, a rozmowy toczyły się o jego zakończeniu jeszcze w poniedziałek, 26 marca. Ostatecznie strony doszły do porozumienia. Jak przekazała na sesji Rady Powiatu, Ilona Zmarlak, zarząd zobowiązał się wyrównać wynagrodzenia zasadnicze, bo pomiędzy personelem były ogromne różnice.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości