Uroczystość odbyła się w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury. Był życzenia, wyróżnienia i występy artystyczne. Kilkudziesięciu seniorów ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów odśpiewało "Sto lat" i bawiło się przy muzyce.
Poniżej materiały video z wydarzenia. We wtorkowym wydaniu Kuriera relacja z uroczystości i rozmowy z aktywnymi seniorami z Brzegu Dolnego.