Spłonął samochód na parkingu
Na jednym z parkingów w Wołowie zaczął palić się samochód. Strażacy zostali wezwani 6 czerwca o godzinie 23.20 na ul. Waszyngtona. Auto Toyota Yaris spłonęło. - Straty oszacowano na 10 tys. zł- mwó st. kpt. Paweł Gibek z wołowskiej PSP. Do działań gaśniczych zadysponowano 2 jednostki JRG Wołów
Komentarze