W piątek o godzinie 14:00 KS Rokita 1946 Brzeg Dolny zagra z wicemistrzem Polski WKS Śląsk Wrocław na Stadionie Miejskim w Brzegu Dolnym. - Po meczu zapraszamy do ogrodów za Dolnobrzeski Ośrodek Kultury gdzie od godziny 16:30 do 20:30 trwać będzie kolejny Piknik nad Odrą organizowany przez MOSiR, a o godzinie 18:00 Dolnobrzeski Ośrodek Kultury zaprasza do Kina "Odra" DOK w Brzegu Dolnym do specjalnie utworzonej Strefy Kibica na rodzinne kibicowanie naszej reprezentacji - zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze