Reklama

Spotkanie z ostatnim żyjącym Cichociemnym!

28/03/2018 16:14
Spotkanie z ostatnim żyjącym Cichociemnym Dolnobrzescy harcerze zostali zaproszeni na spotkanie z kpt. Aleksandrem Tarnawskim. Fundacja im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej zaprosiła naszych Cichociemnych na Uroczystą Zbiórkę z kpt. Aleksandrem Tarnawskim. Uczestnicy spotkania obejrzeli wspólnie film pt. "Kuźnia Bohaterów", który opowiada o szkoleniu Cichociemnych. Na Uroczystej Zbiórce obecni byli przedstawiciele Jednostki Wojskowej AGAT, Fundacji Sprzymierzeni z GROM a także harcerze z Gliwic i Przasnysza.    
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości