Reklama

Sprawcy okradli i uprowadzili ofiarę z Brzegu Dolnego!

06/02/2018 22:05
Akcja jak z filmu kryminalnego. Sprawcy okradli i uprowadzili ofiarę. Policja trafiła na ich trop. Do tego bandyckiego zdarzenia doszło w Brzegu Dolnym. Sprawcami było dwóch przestępców jeden z Wołowa, drugi z powiatu trzebnickiego. Pobili ofiarę, zabrali mu telefon komórkowy, a następnie uprowadzili i przewieźli do jednej miejscowości na naszym terenie, gdzie przetrzymywali go przez kilka godzin. Na trop przestępców wpadli Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego dolnobrzeskiego Komisariatu Policji. Mając informacje szybko ustalili i zatrzymali trzy osoby odpowiedzialne za dokonanie rozboju na 33-letnim mieszkańcu. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej informacji, czytaj na stronach kuriera gmin lub na eprasa.pl  
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości