Reklama

Strażacy ściągnęli go z parapetu

28/06/2019 14:18
Dziwna sytuacja miała miejsce w Wołowie przy ul. Poznańskiej. W budynku wielorodzinnym zauważono "samobójcę" siedzącego na parapecie okna. - Na pierwszym piętrze budynku, na parapecie siedział mężczyzna - mówi kpt. Daniel Lisiecki. Okazało się, jak sam stwierdził, że "było mu gorąco i chciał się przewietrzyć". Po krótkiej rozmowie ze strażakami, mężczyzna wszedł do mieszkania i otworzył drzwi ratownikom. Sprawę przejęła w tym miejscu policja. W akcji brały udział 3 Jednostki Ratownictwa Gaśniczego z Wołowa.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości