Gmina Brzeg Dolny po raz kolejny zorganizowała świąteczne wydarzenie za Dolnobrzeskim Ośrodkiem Kultury.
Mieszkańcy miasta i okolic mogli miło spędzić czas w ogrodach pałacowych. Czekały na nich występy wokalne i taneczne, animacje dla dzieci ze świątecznymi postaciami, stoiska z pierogami, harcerską grochówką, a także z pysznymi wypiekami. Najmłodsi mieli mega atrakcje- bezpłatną karuzelę i pociąg z Mikołajem, a także mogli wziąć udział w łęgowych zgadywankach lub zrobić eko- zawieszki. Nie zabrakło także Magdy i Andrzeja Kasperskich z pysznymi hod- dogami i goframi. Czas za DOK-iem minął miło i szybko, teraz odliczamy dni do świąt!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze