Wczoraj Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wołowie obchodziło święto swojego patrona.
Głównym organizatorem zamieszania była Beata Gilewicz, koordynator programu Szkoła Przyjaciół Kopernika.
Klasa Ibd, wraz z wychowawczynią, Panią Małgorzatą Oberg, przygotowała ciekawe przedstawienie o rewolucji kopernikańskiej. Potem uczniowie losowali kolorowe wstążki i ci, którzy wyciągnęli ten sam kolor, stanowili jedną drużynę zadaniową. Bardzo nam zależało dla lepszej integracji młodzieży, aby składy drużyn były wymieszane, z różnych klas. Powstały 4 ekipy - czerwona, niebieska, zielona i żółta.
Drużyny musiały przejść SENSORY ROOM, przygotowany przez Małgorzatę Oberg.
Ekipy zadaniowe stworzyły wesołe MENU i Playlistę na PARTY U KOPERNIKA, a nazwy potraw i utworów musiały nawiązywać do naszego patrona i jego działalności. Uczniowie przygotowywali również układy taneczne, kotyliony kopernikańskie, karykatury oraz sobowtóry Mikołaja Kopernika.
Rywalizację kolorowych drużyn wygrała ekipa żółtych.
Podczas uroczystości Dariusz Chmura - burmistrz gminy Wołów wręczył upominki uczniom z najwyższą średnią ocen.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze