Z okazji Waszego wspaniałego jubileuszu 75-lecia istnienia, w imieniu całej społeczności Brzegu Dolnego, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia i wyrazy głębokiego uznania. Przez 75 lat Wasza formacja stanowi filar bezpieczeństwa naszego miasta i gminy.
Wasza codzienna służba to więcej niż obowiązek – to pasja, odwaga i bezwarunkowa gotowość do niesienia pomocy. Niezależnie od pory dnia i nocy, w każdych warunkach, jesteście tam, gdzie Was potrzebują, ratując ludzkie życie i mienie. Dziękuję Wam za każdy ugaszony pożar, za pomoc w powodziach, za udział w akcjach ratowniczych i za wsparcie, które okazujecie mieszkańcom.
Pragnę również gorąco podziękować Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. Wasze zaangażowanie to najlepsza inwestycja w przyszłość naszej jednostki. Uczycie się odpowiedzialności i pracy zespołowej, kultywując piękne tradycje. Jesteście prawdziwą nadzieją na kolejne lata prężnego działania OSP.
Życzę Wam, aby służba przynosiła Wam satysfakcję i byście zawsze bezpiecznie wracali do swoich rodzin. Niech Wasz trud będzie doceniany, a społeczność Brzegu Dolnego niech zawsze otacza Was szacunkiem i wsparciem.
Z wyrazami szacunku, Ireneusz Fura Burmistrz Brzegu Dolnego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze