Reklama

Szukają pomocników do WOŚP

27/11/2017 15:58
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury rozpoczął nabór dla wolontariuszy, którzy co roku pomagają w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ankietę zgłoszeniową można odebrać w sekretariacie DOK-u albo pobrać ze strony internetowej dok.brzegdolny.pl. Wypełnioną należy dostarczyć do razem ze zdjęciem legitymacyjnym. Zdjęcie można dostarczyć w pliku jpg (nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli). Ankiety można składać drogą mailową na adres [email protected] lub osobiście w sekretariacie DOK-u przy ul. Kolejowej 29. Istnieje też możliwość zapisania się on-line przez stronę www.wolontariusze.wosp.org.pl. Nabór trwa do 8 grudnia. Kolejny 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości