Policjanci z komisariatu w Brzegu Dolnym przeszukiwali miejsca, w których spotyka się młodzież. Ich celem były narkotyki.
Akcja policji pt. "Nieletni i Narkotyki" objęły szkoły i placówki szkolno-wychowawcze, miejsca zbierania się małoletnich, jak boiska, okolice dworców, a także miejsca o charakterze rekreacyjnym lub rozrywkowym. Szczególnym nadzorem objęte zostały również punkty sprzedaży alkoholu.
W konsekwencji zatrzymano 21-latka, który miał przy sobie marihuanę.
Pełna gazeta w telefonie i na komputerze:
Komentarze