Reklama

Szukali narkotyków w szkołach - zatrzymano 21 latka!

01/06/2018 21:11

Policjancji w szkołach szukali narkotyków

Policjanci z komisariatu w Brzegu Dolnym przeszukiwali miejsca, w których spotyka się młodzież. Ich celem były narkotyki. Akcja policji pt. "Nieletni i Narkotyki" objęły szkoły i placówki szkolno-wychowawcze, miejsca zbierania się małoletnich, jak boiska, okolice dworców, a także miejsca o charakterze rekreacyjnym lub rozrywkowym. Szczególnym nadzorem objęte zostały również punkty sprzedaży alkoholu. W konsekwencji zatrzymano 21-latka, który miał  przy sobie marihuanę. Pełna gazeta w telefonie i na komputerze:

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości