Reklama

Takiego mrozu nie było od lat!

21/02/2018 11:57
Czeka nas mroźny marzec! Synoptycy twierdzą, że czeka nas spadek temperatury do nawet -20 stopni Celsjusza.  

Prawdziwy ziąb ma nadejść już za kilka dni i potrwać do początku marca.

Podobna sytuacja miała miejsce w 2013 roku. Wówczas w nocy temperatury spadały nawet do -13 stopni Celsjusza.

A jak będzie teraz? Mrozy, które nadejdą z niedzieli na poniedziałek będą szczególnie dokuczliwe w północno-wschodniej Polsce. Tam temperatura spaść może nawet do -20 stopni! Nocami na zachodzie i południu temperatury spadną nawet do -12 stopni Celsjusza, natomiast w kotlinach górskich poniżej -15.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości