Teren piaskowni znow zasypany odpadami
O zaśmieconej piaskowni we wsi Naborów pisaliśmy już na łamach Kuriera Gmin.
Odpowiedź prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej brzmiała wówczas, iż teren zostanie uporządkowany. Minęło kilka miesięcy a my otrzymujemy kolejne zgłoszenie o wszechobecnych śmieciach. Służby postawiły w tamtym miejscu rogatki, śmieci nadal są tam składowane. Być może znajdzie się osoba, która wie, kto w tak perfidny sposób zaśmieca tereny zielone? Ponownie zgłosiliśmy problem do ZGK w Brzegu Dolnym. Pozostaje czekać na posprzątanie terenu.
Komentarze