Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 13 od polowej mszy świętej.
Na święto plonów, które trwa właśnie w Bukowicach, zapraszali burmistrz Brzegu Dolnego Ireneusz Fura oraz sołtys i Rada Sołecka Bukowic, starostowie dożynek Iwona i Adam Krzyżyńscy oraz Dolnobrzeski Ośrodek Kultury.
W programie m.in. występ chóru Oremus, przyśpiewki w wykonaniu chóru Radość, występ sekcji instrumentalnej DOK, występ zespołu Bahamas oraz biesiada polska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Czyż ta biesiada wyglądała jak biesiada w byłej osadzie wezyra?. Czyli Wezyr w namiocie na górce plus wezyra świta. A reszta gawiedzi gdzieś z dala od wezyra. ?
Czyż ta biesiada wyglądała jak biesiada w byłej osadzie wezyra?. Czyli Wezyr w namiocie na górce plus wezyra świta. A reszta gawiedzi gdzieś z dala od wezyra. ?