W minionym tygodniu miejska zieleń w Wołowie wzbogaciła się o tysiące nowych nasadzeń, które już tej wiosny nadadzą przestrzeni zupełnie nowego charakteru. Pracownicy PGK Wołów zakończyli właśnie sadzenie blisko 5 tysięcy cebul tulipanów na pasach zieleni wzdłuż Śródmiejskiego Obejścia Wołowa. Dzięki ich pracy jeden z głównych odcinków komunikacyjnych miasta zamieni się niebawem w barwną, kwitnącą aleję.
To jednak nie koniec działań upiększających miasto. Nowe nasadzenia pojawiły się również na terenie zielonym przy parkingu obok Starostwa Powiatowego w Wołowie. W połączeniu z wiosenną roślinnością stworzą spójną, harmonijną i estetyczną przestrzeń, która już wkrótce może stać się jedną z wizytówek Wołowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze