Reklama

Uczniowie na policji!

27/02/2018 21:41
Uczniowie na policji Funkcjonariuszy dolnobrzeskiego Komisariatu Policji podczas służby, odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Brzegu Dolnym. Uczniowie zapoznali się z pracą na różnych stanowiskach oraz mogli zobaczyć miejsca w jednostce, które zwykle nie są dostępne dla każdego, jak na przykład pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Goście odwiedzili też stanowisko kierowania jednostką. Obserwowali dyżurnego, który przyjmował zgłoszenia o zdarzeniach oraz mogli zobaczyć i posłuchać jak drogą radiową wywołuje się policyjne patrole. W gabinecie zastępcy komendanta komisariatu policji w Brzegu Dolnym, mł. asp. Anny Nowak, mogły zasiąść w komendanckim fotelu. Dużą niespodzianką było obejrzenie policyjnego radiowozu, który miał uruchomione sygnały świetlne i dźwiękowe. Każdy mógł usiąść za kierownicą, aby poczuć się jak prawdziwy policjant, patrolujący ulice miasta. Dzieci obejrzały też przygotowany przez policjantów sprzęt policyjny, a funkcjonariusze odpowiadali na ich pytania. Każdy uczestnik wycieczki otrzymał elementy odblaskowe, a policjanci przypomnieli im o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. Więcej informacji znajdziecie w Kurierze Gmin, oraz na eprasa.pl  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości