Dzisiaj w całej Polsce, a więc także w powiecie wołowskim, odbyły się apele z okazji zakończenia roku szkolnego.
Uczniowie ze szkół powiatu wołowskiego żegnali dzisiaj rok szkolny. Były gratulacje, życzenia i świadectwa. Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za aktywność w konkursach.
Dyrektorzy szkół, a także goszczący na uroczystościach goście życzyli uczniom radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
źródło: powiat wołowski, SP Winsko
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze