Reklama

Uczniowie w powiecie wołowskim zakończyli rok szkolny i powitali wakacje [zdjęcia]

24/06/2022 14:56

Dzisiaj w całej Polsce, a więc także w powiecie wołowskim, odbyły się apele z okazji zakończenia roku szkolnego.

Uczniowie ze szkół powiatu wołowskiego żegnali dzisiaj rok szkolny. Były gratulacje, życzenia i świadectwa. Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za aktywność w konkursach.

Dyrektorzy szkół, a także goszczący na uroczystościach goście życzyli uczniom radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. 

źródło: powiat wołowski, SP Winsko

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości