W tym roku uczniowie Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wołowie po raz kolejny brali udział w obozie językowym EUROWEEK.
Tym razem pojechali uczniowie klasy 1 bd oraz klasy 2 bd. - Jak zwykle było dużo zabawy, nowych doświadczeń i angielskiego w praktyce. Ta forma nauki jest ciekawa i zawsze przynosi pozytywne efekty - relacjonują organizatorzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze