Reklama

Uczniowie Zetki w finale! - Futsal

18/03/2018 11:27
Uczniowie zetki mistrzami w futsalu Szkolni sportowcy staną do walki w meczach finałowych Dolnego Śląska w halowej piłce nożnej. Najpierw wygrana w rozgrywkach powiatowych, gdzie zawodnicy zetki grali z Miliczem i Trzebnicą awansując do finału strefy wrocławskiej, który miał miejsce 23 lutego w Oleśnicy. Tam nasi zawodnicy wygrali z Oławą i Środą Śląską co zagwarantowało im miejsce w finale o mistrzostwo Dolnego Śląska. Skład zwycięskiej drużyny: K. Lipa, R. Kroczak, M. Kowalski, M. Racki, Sz. Goles, K. Rabiega, K. Zimny, M. Cygan, D. Wróbel, G. Socha, B. Kociołek. Nad wszystkim pieczę sprawuje pan Adam Łyczko. Gratulujemy i trzymamy kciuki za zwycięstwo.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości