Reklama

Uczniowie znów przechodzą na zdalną naukę

25/01/2022 18:46

Minister edukacji Przemysław Czarnek ogłosił decyzję w sprawie nauki zdalnej. Przejście na tę formę edukacji będzie konieczne dla części uczniów w związku z dużym wzrostem zakażeń koronawirusem.

Naukę stacjonarną będą kontynuować uczniowie zerówek, klas I-IV oraz przedszkolaki. Na naukę zdalną, do końca ferii (w tym roku trwają one w Polsce do 25 lutego), przejdą starsi uczniowie klas podstawowych i ponadpodstawowych. – Wzrost zakażeń to powód naszej decyzji – powiedział Czarnek.

W przypadku uczniów szkół z powiatu wołowskiego decyzja ta oznacza, że po powrocie z ferii, będą oni kontynuować naukę zdalnie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości