Naukę stacjonarną będą kontynuować uczniowie zerówek, klas I-IV oraz przedszkolaki. Na naukę zdalną, do końca ferii (w tym roku trwają one w Polsce do 25 lutego), przejdą starsi uczniowie klas podstawowych i ponadpodstawowych. – Wzrost zakażeń to powód naszej decyzji – powiedział Czarnek.
W przypadku uczniów szkół z powiatu wołowskiego decyzja ta oznacza, że po powrocie z ferii, będą oni kontynuować naukę zdalnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze