Reklama

Ukradła losy na loterie i wróciła po wygraną

04/08/2018 21:27
Ukradła losy na loterię i wróciła po wygraną Zatrzymano 17-letnią mieszkankę powiatu, która ukradła losy na loterię o łącznej wartości 500 zł. Proceder miał miejsce na terenie jednego ze sklepów w Brzegu Dolnym. Nastolatka ukradła dwie paczki losów na loterii. Następnie wróciła do tego samego sklepu ze szczęśliwą serią, aby wypłacić wygraną. Kradzież zarejestrował monitoring w sklepie. Funkcjonariusze zatrzymali nieletnią, następnie przeszukali jej mieszkanie. Tam znaleźli pozostałe zdrapki. 17-latka odpowie za swój czyn przed sądem.

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości