Reklama

Uprawiał marihuanę na balkonie!

16/07/2018 18:57
Policjanci zlikwidowali nielegalną plantację marihuany. Sprawa trafiła do sądu. 18-letni mieszkaniec powiatu w swoim mieszkaniu hodował krzewy konopi indyjskich. Funkcjonariusze otrzymali informację o możliwym precederze i natychmiast udali się na miejsce. Tam zgłoszenie się potwierdziło. Na balkonie znajdowały się sadzonki konopi w różnym stadium rozkwitu. Mężczyznę zatrzymano, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości