Reklama

Usunęłam ciąże. Chcę o tym opowiedzieć.

03/03/2018 16:23
Usunęłam ciążę. Chcę o tym opowiedzieć Aborcja to jeden z tych tematów, gdzie argumenty zwolenników oraz przeciwników ścierają się w przestrzeni publicznej, wywołując skrajne emocje. Za każdą aborcją stoi kobieta i jej historia. Zapraszamy na rozmowę z naszą Czytelniczką, która dokonała aborcji. - Dlaczego zdecydowałaś się na tę rozmowę? Czym jest dla ciebie podzielenie się swoją historią? - Jest to pokłosie tematu plakatów aborcyjnych z zeszłego tygodnia w Brzegu Dolnym. Zdecydowałam się zabrać głos w ważnej dla mnie sprawie, bo kto ma o tym mówić jak nie my, kobiety, które przez to przeszły? Ale jest to też pewne rozliczenie się z przeszłością. - Jest to nadal trudny dla ciebie temat? - Tak, minęło 7 lat, ale pamiętam wszystko jakby działo się wczoraj. - Ile miałaś wtedy lat? - Byłam 30- letnią kobietą. - Wydawałoby się, że mając 30 lat jest się dojrzałą osobą, panuje chyba przekonanie, że na aborcję decydują się młodsze dziewczyny, które z braku odpowiedzialności nie zabezpieczają się podczas zbliżenia. - Myślałam wtedy o sobie, że jestem dojrzałą kobietą, i chyba byłam. Tu raczej nie chodzi o wiek. Wpływ na podjęcie decyzji mają różne czynniki, sytuacja osobista   Dalszą część wywiadu i więcej informacji znajdziecie w Kurierze Gmin, oraz na eprasa.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości