Reklama

W budynku wielorodzinnym ulatniał się gaz

16/09/2020 13:32

O tym zdarzeniu strażacy zostali zaalarmowani 9 września około godziny 18. Doszło do niego w budynku wielorodzinnym przy ul. Wrocławskiej w Wołowie.

-Jeden z lokatorów zaalarmował nas, że w jego mieszkaniu ulatnia się gaz - mów Daniel Lisiecki z wołowskiej komendy straży pożarnej. - Jeszcze przed naszym przyjazdem mężczyzna odłączył piecyk gazowy i otworzył okna w mieszkaniu.

Czujniki, którymi dysponuje straż wykazały nieszczelną instalację w tym mieszkaniu, dlatego gaz musiał zostać odłączony. - Na uwagę zasługuje postawa lokatora, który zareagował szybko i prawidłowo - mówi strażak. - Zachęcamy, by w związku ze zbliżającym się okresem grzewczym mieszkańcy w czujniki gazu lub tlenku węgla.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości