Reklama

Bierzmowanie w kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny

15/09/2018 17:50
Bierzmowanie w kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny w Brzegu Dolnym. Msze koncelebrował biskup Józef Kupny. [video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/09/2fca6a23-d20e-449a-b742-68fecfa188c8.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości