W najbliższy piątek wołowska drogówka przeprowadzi akcję realizowaną na Dolnym Śląsku pod nazwą "Motocyklista".
- Na bezpieczeństwo motocyklistów duży wpływ mają również kierowcy innych pojazdów, którzy nie zawsze mają świadomość, że po drodze jeżdżą również miłośnicy jednośladów - mówi sierż. sztab. Tomasz Nowak. - Dlatego szczególnie uważnie należy spoglądać w lusterko. Jedni i drudzy muszą pamiętać, że nie są sami na drodze. Stosując te proste, ale skuteczne wskazówki uchronimy siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego przed przykrymi konsekwencjami.
Działania wołowskiej drogówki będą realizowane w piątek w godzinach od godz. 14 do 22. W ich trakcie policjanci będą zwracać szczególną uwagę na miłośników "dwóch kółek".
Mundurowi będą służyć wszelką radą i pomocą na drodze. Natomiast w przypadkach ujawnienia niebezpiecznej jazdy, stwarzania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym będą stosować prawem przewidziane środki - mówi Tomasz Nowak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze