Przed uczniami dwa miesiące wolnego. Wyjazdy, kolonie, obozy- to wszystko aby odpocząć i nabrać sił przed dalszą edukacją. Jednak zanim zaczną się letnie przyjemności, trzeba było uroczyście zakończyć rok szkolny.
Apele, występy, kwiaty, podziękowania, pożegnania- to wszystko działo się w ubiegły piątek gdy obchodzono zakończenie roku szkolnego. Choć czasy się zmieniły i dress code nie jest już tak powszedni, nie brakowało galowych strojów, bieli i granatu. Uśmiechy na twarzach nauczycieli i uczniów, czasem łzy wzruszenia- ogrom emocji, a to wszystko z nutą zmęczenia po pracowitych dwunastu miesiącach. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkół i przedszkoli życzymy wspaniałych wakacji!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze