Wędkarz wpadł w bobrze żeremia
Strażacy otrzymali 11 września o godz. 10.55 zgłoszenie, że wędkarz łowiący ryby nad Odrą wpadł w bobrze żeremia i nie może się wydostać. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP Wołów.- Nad Odrą zadomowiły się bobry, które pobudowały żeremia. Wędkarz ugrzązł w nim i musieliśmy go ratować- mówi st. kpt. Paweł Gibek z PSP Wołów. Poszkodowanego przekazano pogotowiu ratunkowemu.
Komentarze