Reklama

Wędkarz wpadł w bobrze żeremia!

21/09/2018 18:31
Wędkarz wpadł w bobrze żeremia Strażacy otrzymali 11 września o godz. 10.55 zgłoszenie, że wędkarz łowiący ryby nad Odrą wpadł w bobrze żeremia i nie może się wydostać. Na miejsce wysłano 3 zastępy PSP Wołów.- Nad Odrą zadomowiły się bobry, które pobudowały żeremia. Wędkarz ugrzązł w nim i musieliśmy go ratować- mówi st. kpt. Paweł Gibek z PSP Wołów. Poszkodowanego przekazano pogotowiu ratunkowemu.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości