W Domu Kultury w Lubiążu odbył się wernisaż malarstwa "Dzielmy się pasją". W sali widowiskowej będzie można zobaczyć prace Urszuli Musiały-Białowąs oraz usłyszeć piękne gitarowe ballady w wykonaniu Andrzeja Michnowskiego.
- Był czas na oglądanie eksponowanego malarstwa, skorzystanie z kącika herbaciano- kawowego z domowymi wypiekamy prosto z blachy i rozmów. Zainteresowanych taką formą czasu było wielu- czytamy w relacji grupy Lubiążanki. - Dziękujemy serdecznie Ulu za tą niezwykle piękną wystawę,za to że nasze oczy mogły się rozkoszować Twoimi obrazami oraz Andr
ziejowi Michnowskiemu za wspaniały występ artystyczny- nasze uszy słysząc ten cudny śpiew uradowały się wielką radością.

źródło: Dom Kultury w Lubiążu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze