Reklama

Wiosenalia w dolnobrzeskim liceum

22/03/2022 15:15

21 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Brzegu Dolnym odbyły się Wiosenalia, podczas których Ossolinczycy rywalizowali w Lidze Klas.

W szranki stanęli nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele. Ci pierwsi mieli m.in. za zadanie przygotować outfit z czasów PRL, ułożyć wiosenną fraszkę, zaśpiewać w karaoke, zmierzyć się w przeciąganiu liny czy rozwiązać quiz pt. ŚLIMAK. Wychowawcy klas mieli zadanie zręcznościowe...obranie ziemniaka plastikowym nożem w dużo, za dużych rękawicach. Zwycięzcą została klasa 3a, która zdobyła najwyższą liczbę punktów, a także pojawiła się niemal w 100% składzie.

źródło: LO w Brzegu Dolnym

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości