W szranki stanęli nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele. Ci pierwsi mieli m.in. za zadanie przygotować outfit z czasów PRL, ułożyć wiosenną fraszkę, zaśpiewać w karaoke, zmierzyć się w przeciąganiu liny czy rozwiązać quiz pt. ŚLIMAK. Wychowawcy klas mieli zadanie zręcznościowe...obranie ziemniaka plastikowym nożem w dużo, za dużych rękawicach. Zwycięzcą została klasa 3a, która zdobyła najwyższą liczbę punktów, a także pojawiła się niemal w 100% składzie.
źródło: LO w Brzegu Dolnym

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze