Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Wołowie wręczono gratulacje dla drużyny Juniorów Starszych MKP Wołów, którzy w tym sezonie awansowali z II Ligii okręgowej do Dolnośląskiej Ligii Juniorów Starszych.
Były podziękowania i gratulacje od burmistrza Dariusza Chmury, który docenił fakt, że w całym sezonie 2023/2024 drużyna z Wołowa tak znakomicie radziła sobie na piłkarskim boisku. - To ogromne osiągnięcie, które z pewnością jest wynikiem ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania wszystkich zawodników oraz sztabu szkoleniowego. Ten historyczny moment z pewnością będzie motywacją do dalszej pracy i jeszcze większych sukcesów - podkreślono.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze