Samorządowiec spotkał się z burmistrzem Pawłem Pirkiem, starostą Januszem Dziarskim oraz prezesem Powiatowego Centrum Medycznego Piotrem Burdachem. Odwiedził także Punkt Szczepień Powszechnych. - Dziękuję za spotkanie i konstruktywną rozmowę na temat funkcjonowania punktu szczepień, szpitala powiatowego oraz wspólnej strategii walki z COVID-19, w której podstawą jest współpraca rządu i samorządu - podsumował Obremski.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze