Reklama

Wołów coraz bardziej zielony

19/11/2021 13:50

- Dzięki Państwa decyzjom, dotyczącym rezygnacji z faktur drukowanych na rzecz elektronicznych, zasadziliśmy pierwsze drzewa na terenie naszej gminy. Dziękujemy serdecznie i prosimy o dalsze dołączanie się do naszej akcji - poinformowało Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości