Wczoraj w parku Wołowskiego Ośrodka Kultury zorganizowano koncert w udziałem zespołów rockowych. Popisy wokalne zgromadziły wielu mieszkańców, którzy do późnego wieczora słuchali gitarowych brzmień.
Poniżej znajdziecie materiały video z imprezy, a we wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin szukajcie relacji z koncertów.