Czytelnik informuje nas o sytuacji, która ma obecnie miejsce przy ul. Inwalidów Wojennych w Wołowie. Doszło tam do wycieku gazu.
- Wiem, że jest uszkodzona rura gazowa i niewykluczone, że uszkodzili ją robotnicy - alarmuje pan Daniel. - Sąsiadka wyczuła po godzinie 20, a pogotowie gazowe jest na miejscu od chwili. Nasz Czytelnik informuje też, że na Inwalidów Wojennych pojawili się też strażacy, którzy specjalnymi miernikami sprawdzają poziom wycieku gazu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze