Reklama

Wyspiański w Mojęcicach

14/08/2017 11:18
Obchody Narodowego Czytania zorganizowane będą w tym roku w Mojęcicach, podczas dożynek gminnych. Zgromadzeni będą mieli okazję wysłuchać fragmentów "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. W roli artystów wystąpią bibliotekarze oraz mieszkańcy Mojęcic. Na scenę wejdą trzy razy. Najpierw o godz. 15 na scenie spotkają się Czepiec z Dziennikarzem, Dziennikarz z Zosią, Radczyni z Haneczką i Zosią oraz Radczyni z Kliminą. O godz. 16. na scenie zasiądą Gospodyni z Gospodarzem oraz Gospodarz z Jaśkiem. A na koniec swoją obecnością zaszczycą Chochoł z Jaśkiem. Narodowe Czytanie w Mojęcicach odbędzie się w sobotę, 2 września.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości