Wyszedł z więzienia i powiesił się
Mieszkańcy Wińska są w szoku. Jeszcze go widzieli jak chodził, szukał towarzystwa. Ale nie miał się gdzie podziać. Został sam sobie.
W środę popołudniem, do Wińska zjechały starze pożarne, karetka pogotowia. Znaleziono mężczyznę w średnim wieku, około 40 lat. Nie żył już, popełnił samobójstwo.
- Ponad tydzień temu wyszedł z więzienia - opowiada jeden z mieszkańców.
Komentarze