Reklama

Wyszedł z więzienia i się powiesił!

19/04/2018 17:31
Wyszedł z więzienia i powiesił się Mieszkańcy Wińska są w szoku. Jeszcze go widzieli jak chodził, szukał towarzystwa. Ale nie miał się gdzie podziać. Został sam sobie. W środę popołudniem, do Wińska zjechały starze pożarne, karetka pogotowia. Znaleziono mężczyznę w średnim wieku, około 40 lat. Nie żył już, popełnił samobójstwo. - Ponad tydzień temu wyszedł z więzienia - opowiada jeden z mieszkańców.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości