Reklama

Zakaz wstępu do lasu

09/07/2019 22:13
Nadleśnictwo Oborniki Śląskie zawiadamia, że ze względu na występowanie dużego zagrożenia pożarowego z dniem 04.07.2019 r. na terenie całego Nadleśnictwa Oborniki Śląskie wprowadzony został okresowy zakaz wstępu do lasu. Tereny leśne objęte zakazem wstępu będą oznakowane tablicami "Zakaz wstępu" z podaniem przyczyny i terminu obowiązywania zakazu. Obecnie zakaz obowiązuje do 31.07.2019 r. Dokładna data odwołania zakazu będzie aktualizowana przez Nadleśnictwo Oborniki Śląskie na stronie internetowej. My też będziemy informować naszych czytelników.

osa

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości