Już w najbliższy piątek burmistrz Wołowa Dariusz Chmura wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają na otwarcie basenu.
W programie m.in. animacje Butrak Group Studio Balans oraz ogródek gastronomiczny od Guantanamera. Start o godzinie 15. W tym dniu wstęp bezpłatny!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze