Reklama

Zaśpiewali o odzyskanej wolności (video)

10/11/2017 16:22
W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury wystąpili dziś uczniowie z gimnazjów i szkół średnich. To druga część Konkursu Piosenki Patriotycznej organizowanego co roku w DOK-u. Na scenie pojawili się zarówno soliści, jak i zespoły kilkuosobowe. W środę pieśni patriotyczne śpiewały przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych. Poniżej znajdziecie materiały video z dzisiejszych występów, a wyników tegorocznego konkursu szukajcie we wtorkowym wydaniu Kuriera.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości