Za dwa tygodnie na hali OSiR w Wołowie odbędzie się turniej piłkarski. Organizator zaprasza do wzięcia udziału.
Już za dwa tygodnie odbędzie się Międzyzakładowy Turniej o Puchar Prezesa PGK Wołów. Będzie to amatorski turniej zakładów pracy. Zespoły będą miały okazję zmierzyć się na halowym parkiecie hali OSiR w Wołowie. Podczas turnieju drużyny będą mogły powalczyć o atrakcyjne nagrody. Przewidywany jest również darmowy grill dla uczestników turnieju.
Organizator zaprasza do udziału
Obecnie zapisanymi drużynami są: PGK Wołów, Pogotowie Energetyczne, DS Team i KPP Wołów. Do tej pory lista drużyn nie jest pełna. Organizator Paweł Matusiewicz zaprasza wszystkie zakłady pracy do wzięcia udziału w nadchodzącym turnieju. Na letniej edycji tego wydarzenia wystąpiło 9 zespołów.
Zapisy na turniej pod numerem telefonu 665 268 963 lub 693 696 851
Gabriel Zagrodny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze