Reklama

Zbliża się kolejny halowy turniej piłkarski w Wołowie

27/02/2024 12:16

Za dwa tygodnie na hali OSiR w Wołowie odbędzie się turniej piłkarski. Organizator zaprasza do wzięcia udziału.

Już za dwa tygodnie odbędzie się Międzyzakładowy Turniej o Puchar Prezesa PGK Wołów. Będzie to amatorski turniej zakładów pracy. Zespoły będą miały okazję zmierzyć się na halowym parkiecie hali OSiR w Wołowie. Podczas turnieju drużyny będą mogły powalczyć o atrakcyjne nagrody. Przewidywany jest również darmowy grill dla uczestników turnieju.

Organizator zaprasza do udziału

Obecnie zapisanymi drużynami są: PGK Wołów, Pogotowie Energetyczne, DS Team i KPP Wołów.  Do tej pory lista drużyn nie jest pełna. Organizator Paweł Matusiewicz zaprasza wszystkie zakłady pracy do wzięcia udziału w nadchodzącym turnieju. Na letniej edycji tego wydarzenia wystąpiło 9 zespołów.

Reklama

Zapisy na turniej pod numerem telefonu 665 268 963 lub 693 696 851

Gabriel Zagrodny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości