Reklama

Żebyśmy nie upadli na głowę!

07/05/2018 18:03
"Żebyśmy nie upadli na głowę" Przedszkolaki z grupy Lisków wołowskiego przedszkola "Słoneczko" odpowiadały na pytanie, dlaczego tak ważne jest noszenie kasku podczas jazdy na rowerze. Dorośli przeczytajcie i zapamiętajcie! Asia (6 lat): "Żeby nie upaść, jakbyśmy upadli na głowę". Kuba (6 lat): "Jeśli upadniemy, to żeby nas głowa nie bolała. Jeśli już upadniemy, to chociaż głowa nie będzie nas bolała". Maja (6 lat): "Żebyśmy się nie uderzyli i żebyśmy nie upadli na głowę i nie zrobili sobie krzywdy". Antosia (7 lat) "Żeby nam się nic nie stało w głowę". Karol (6 lat):" Jak upadniemy, to możemy sobie zdarnąć skórę z głowy. Jak upadniemy, to będzie bolało". Kinga (6 lat): "Kask jest po to, że jak upadniemy, to nie będzie nas tak bardzo bolała głowa". Kubuś (6 lat): "Jak upadnie się, to żeby nas nie bolało. Trzeba mieć  też ochraniacze, bo też jak się upadnie, to leje się krew z kolana". Piotruś (7): "Żeby nie rozbić głowy i żeby nie leciała nam krew".  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości