7 par małżeńskich świętowało 50-lecie wspólnego życia, odbierając z rąk burmistrza Ireneusza Fury medale przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.Uroczystość odbyła się w sali kawiarnianej Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury i zgromadziła jubilatów oraz ich najbliższych. Gratulujemy i życzymy kolejnych lat pełnych zdrowia, miłości i wzajemnego wsparcia!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze