Reklama

Złożyli sobie życzenia

19/12/2017 22:41
Emeryci i renciści z Wołowa zorganizowali uroczystość dla swoich członków i zaproszonych gości. Tradycyjnie wszyscy podzielili się opłatkiem przed rozpoczęciem kolacji. Pierogi, uszka, barszcz, różnego rodzaju ryby i ciasta. Tak zastawione stoły można było zobaczyć na uroczystym opłatku u wołowskich emerytów i rencistów. Na kolację zaproszony został również burmistrz Dariusz Chmura, starosta Maciej Nejman i wołowscy księża. Wszyscy goście pierw złożyli sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Najczęściej życzono sobie zdrowia, szczęścia i pieniędzy.        
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości